Teenused

Port Artur 2 0.korrus
Avatud: E-R - 8-22 L-P - 9-22
Vaata majaplaani

Teenused

Itella

Itella SmartPOST on Eesti vanim ja tuntuim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja. Meie missioon on muuta pakkide saatmine ja kättesaamine inimestele võimalikult kiireks ja mugavaks.

Itella SmartPOST tegeleb internetikaubamajade ja postimüügikataloogide klientidele tellitud kaupade kohaletoimetamisega, lisaks on meie iseteeninduslike pakiautomaatide abil võimalik saata pakke kõikjale Eestis, aga ka Soomes ja mujal Euroopas. Kõik SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad sisetingimustes ning saadetised on kaitstud ilmastike võimalike mõjude eest.

SmartPOSTi pakiautomaatide väljatöötamine algas 2007. aastal. Kaks aastat hiljem, 2009. aastal avasime iseteeninduslike pakiautomaatide võrgu. Pakiautomaatide asukohtadeks valisime üle Eesti asuvad kaubanduskeskused, et sobituda mugavalt inimeste igapäevastesse käikudesse.

2010 aasta tõi meile suure arenguhüppe – Eestis edukalt käivitunud pakiautomaatide võrgustik äratas huvi Soome postiettevõttes Itella. SmartPOSTist sai tehingu tulemusel Itella SmartPOST ning kaubamärk laienes Soome.

SmartPOSTis töötavad inimesed, kes on igapäevaselt pühendunud pakkuma klientidele mugavaimat ja kvaliteetseimat pakiteenust.

Vaata majaplaani