Kodu

Port Artur 2 1.korrus
Avatud: E-L - 10-20 P - 10-18
Vaata majaplaani

Kodu

Dreamland

Dreamland – unistuste maa.

Dreamland = Magamistuba Magamistuba = Dreamland

2002.aastal tuli Viljandimaal tekke, patju ja madratseid tootval ettevõttel Toom Tekstiilil hea soov jagada laiemalt oma teadmisi magamistoa tekstiilmaterjalide- ning toodete vallas. Loodi tütarettevõte Dreamland Home ning mõne aastaga esimesed kauplused.

Dreaming-ingl.k unistama- meie soov on pakkuda ja luua tooteid, mille kaisus saad tunda end turvaliselt ja mugavalt. Saad rahuneda päevamürast ning hommikul tõusta reipana, et minna taas elurõõmsalt uutele seiklustele….

Dreamlandi kauplused on kõik veidi erinevad, kuid kindlasti hubased, kus on võimalik võtta aega.

Selja-, kaela- ja liigesevaevuste peamised põhjused peituvad just ebaõiges magamisasendis ja liigses pinges. Liiga kõva ja ka liiga pehme madrats võib probleeme suurendada. Kõikides salongides on näidisvoodid, kus saab õiget madratsit ja ka patju proovida, et siis koos konsultantidega õigeid otsuseid teha.
Valdav osa patjadest, tekkidest ja ka voodipesust on toodetud Toom Tekstiilis. Dreamlandi ja Toom Tekstiiliga koostöös on välja töötatud kollektsioonid madratsitest ja vooditest.. Voodeid toodetakse klienditellimuste alusel, st. salongides on väljas näidisvoodid koos materjalinäidistega.

Dreamland salongidele annab iseloomuliku romantilise näo prantsuse kaubamärk Country Corner. Valdavalt on väljas magamistoamööbel koos aksessuaaridega, kuid samuti saadaval väikemööblit esikusse, söögituppa, kui ka vannituppa.

Oleme uudishimulikud ning meil on heameel avastada uusi ja kvaliteetseid materjale, luua tooteid, mil „oma eriline lugu“, st. jagame oma emotsioone.

Vaata majaplaani