Tagasi

Täna toimub Pärnu kodu- ja kinnisvaramess

Täna, 5. novembril toimub Port Artur 1 teisel korrusel kodu- ja kinnisvaramess.

Kohal on Pärnu abilinnapea Rainer Aavik, LVM Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Uus Maa Kinnisvarabüroo Pärnus, Arco Vara Pärnu, Tõnisson Kinnisvara, Domus Kinnisvara ja Kinnisvaraeksperdi kinnisvaramaaklerid ja Nordea Pank esindaja, kes arutavad avameelselt Pärnu kinnisvaraturu hetkeseisu üle, ERGO Kindlustus tutvustab oma pere ja koduse vara kindlustamise võimalusi ning kodusisustustrende tutvustavad Mööblisahver, 123OK Design Furniture ja Kroot Light.
Muusikalist meelelahutust pakuvad The Ilves Sisters ja Justament.

Pärnu kodu- ja kinnisvaramess toimus sellises formaadis juba teist korda, ettevõtmise eesmärk on tutvustada Pärnu kinnisvaraturu hetkeseisu ning näidata kohalike ettevõtete kodusisustuse uudistooteid.

Pärnu abilinnapea Rainer Aavik, LVM Kinnisvarabüroo juhatuse liige Ingmar Saksing, Nordea Panga Pärnu kontori juhataja Mati Tiimus ja DTZ Kinnisvaraeksperdi Pärnu kontori maaklerteenuste juht Janno Peterson arutlevad laupäeval kell 14.00 algavas paneeldiskussioonis teemal “Kuhu lähed, Pärnu kinnisvaraturg?”.
Kell 14.45 räägib Anne Betker Eesti Korteriühistute Liidust, kuidas korteriühistuid luua ning mis ajaks peavad kõik kortermajad olema registreeritud ühistutena.

Kodu- ja kinnisvaramess pakub huvi igale tänasele või tulevasele koduomanikule. Messi alal on tegevust ka pere pisematele liikmetele.

Pärnu kodu- ja kinnisvaramessil on väljas Kinnisvaraekpert, LVM Kinnisvara, Pindi Kinnisvara, Uus Maa Kinnisvarabüroo, Arco Vara, Tõnisson Kinnisvara, Domus Kinnisvara, ERGO Kindlustus, 123OK, Kroot Lights ja Mööblisahver.
Kohal on Swedbank AS, kes aitab Teil kodu osta ja kindlustada: Swedbank Finantsteenuseid pakuvad Swedbank AS ja Swedbank P&C Insurance AS. Tutvuge teenuste tingimustega aadressil www.swedbank.ee, vajadusel konsulteerige pangatöötajaga.

Kohapeal on võimalik osta kõike messil pakutavat: maju, kortereid, krunte unistuste kodu jaoks, toole, laudu, valgusteid ja muud ilusat kodu sisustamiseks.