Tagasi

Sügistrendide jahil

Sügisene ilumaailm on inspireeritud loodusest – küünelakki ja lauvärvi valides mõtle küpsetele arooniatele, magusatele õunetele, sumedatele vahtrapuudele ja mereveele, mis pole enam sinine, vaid hülgehall.

Proovi näiteks Tradehouse’i SpaRitual küünelakke (10,00 € / tk), mis on lisaks oma laiale värvivalikule erilised selle poolest, et on valmistatud keskkonnasäästlikult ning vaid taimseid koostisosi kasutades. SpaRituali küünelakid sisaldavad naturaalselt värvitud taimseid aineid kogu maailmast, sealhulgas ekstrakte taimedest, mis on kasvanud looduses või kasvatatud keskkonnasõbralikult. Ka on SpaRitual küünelakid DBP, tolueeni ja formaldehüüdivabad.

Ning kui sa veel proovinud ei ole, siis võta sel hooajal ette Living Proofi’i juuksehooldusbränd. Armud kindlasti! Living Proof loodi lihtsa eesmärgiga esitada väljakutse senistele teadmistele iluprobleemide lahendamisel. Brändi üheks kaasomanikuks ja “elavaks tõestuseks” on näitleja Jennifer Aniston. Proovi näiteks Living Proof’i volüümi lisavat šampooni (10,90 €) või nende võrratut juukseseerumi (30,90 €), mis ei sisalda ei õli egal silikoone! Kõik see ilu on saadaval Tradehouse’is.

Mida rohkem loodust ja vähem lisaaineid, seda parem. Ka ilumaailmas.