DPD avas Port Arturis Pickup pakiautomaadi

Logistikafirma DPD avas täna Port Artur 1 juures DPD Pickup pakiautomaadi.

DPD Eesti E-kaubanduse ärisuuna juhi Margot Posti sõnul on DPD Pickup pakipoodide võrgustikus on tänaseks juba 95 pakipoodi üle kogu Eesti ning seda võrku laiendatakse seda omajagu veel käesoleva aastanumbri sees. „Meil on hea meel sulle teatada, et oleme esimesena Baltikumis lansseerimas ainulaadset pakijaotusvõrgustikku Pickup, mis hakkab lisaks pakipoodidele pakkuma ka pakiautomaatide teenust,“ kinnitas Margot Post.

Kõikidesse Balti riikidesse paigaldatakse Pickup Station pakiautomaadid, mis Eestis hakkavad asuma suuremate linnade populaarsemate kaubanduskeskuste välipindadel. Lisaväärtusena olemasolevatele Pickup teenustele lisandub Pickup punktist Pickup punktisaatmise võimalus ning XS pakisuurus pisipakkidele. Pickup pakipoed ja -automaadid kuuluvad ühtsesse Pickup teenuse võrgustikku.

Kõikidest Pickup punktidest saab pakke nii saata kui ka kätte saada ning nüüd on lisaks võimalik pakkide saatmine Pickup punktist Pickup punkti. Ka kullerpakid saab mugavalt ja kiirelt ümber suunata Pickup võrgustikku. Pakke hoiustatakse Pickup punktides 7 päeva ja paki liikumine on reaalajas jälgitav. Täpsemat informatsiooni Pickup teenuse võimaluste kohta leiad DPB kodulehelt.

Seoses pakiautomaatide avamisega muutuvad Pickup pakkide mõõdud ja mõõtmissüsteem, olles edaspidi sarnane üldtuntud pakiautomaatide mõõtmise süsteemile. Minimaalne paki suurus on A5 ümbrik.