Parkimine

Parkimine

Port Artur asub kesklinna tasulises parkimispiirkonnas ja parkimine maja ümber on tasuline. Parkimiskellaga on 1 tund parkimist tasuta. Tasuta saab parkida Port Arturi jõeäärses parklas (kaardil parkla P1) ja Port Artur 2 taga (parkla P3). Tasulise parkimise alal saab parkimiskellaga tasuta parkida tund aega.
Paremal oleval joonisel on toodud Port Artur 1 (joonisel PA1) ja Port Artur 2 (PA2) ümbruses olevad parkimisvõimalused.

Port Arturi jõeäärne parkla

Port Arturi jõeäärne parkla (joonisel P1) on asfaltkattega tasuta parkla keskuse klientidele. Parklas on 360 tasuta parkimiskohta. Parklasse pääseb Laialt tänavalt.

Port Artur 2 Aia tn pikenduse parkla

Port Artur 2 taguses Aia tänava pikendusel asuvas parklas (joonisel P3) on parkimine tasuta. Parklas on 70 tasuta parkimiskohta. Parklasse pääseb Laialt tänavalt.

Port Artur 2 ja Laia tänava vaheline parkla

Port Artur 2 ja Laia tänava vahelises parklas (joonisel P2) on parkimine tasuline tööpäeviti kella 8–18, nädalavahetusel saab siin tasuta parkida. Parkimiskellaga on 1 tund parkimist tasuta. Parklas on 70 parkimiskohta. Ühe tunni parkimispilet kesklinnas maksab 0,96 € M-parkimise või parkimisautomaadi piletiga ja 1 € ühekordse parkimispiletiga käsimüügist. Päevapilet maksab 3,20 €. Parkimispileteid saab osta bussijaama R-Kioskist või mobiili teel.

Port Artur 2 ja Pika tänava vaheline parkla

Port Artur 2 ja Pika tänava vaheline parkla (kaardil P4) on tasuline parkla, kus parkimist korraldab EuroPark Estonia OÜ. Parklas on 100 parkimiskohta. Parkimine on tasuline esmaspäevast pühapäevani kella 8–18. Parkimiskellaga saab tasuta parkida 1 tunni. Iga alustatud 30 minutit maksab 0,50 €. 24 tunni parkimine maksab 5 €. Info mobiiliga parkimise kohta leiab EuroPark Estonia kodulehelt.

M-parkimine

Parkimise alustamiseks saada sõnum numbrile 1902.
Sõnumisse kirjuta: auto nr, tühik, tsoon. Näiteks: 123ABC Pärnu
Parkimise lõpetamiseks helista numbrile 1903.