E-sigaretipood

Välja näevad nagu pastakad, aga tegelikult on e-sigaretid. Disaine on erinevaid, tule tutvu moodsate sigarettide valikuga!

Moodsad e-sigaretid näevad välja nagu tavalised pastakad, sigaretid või piibud. Koosnevad akust, padrunist ja aurustajast. Tegemist on tubakavabade toodetega. E-sigaretid ei põle, vaid pihustavad väga puhast vedelat suitsu. E-sigarett on suitsetaja ja tema kaaslaste tervisele ohutu. Kuna ei toimu paberisse keeratud tubaka põlemist, ei eralda see ohtlikke kemikaale ega ebameeldivat lõhna ja seda saab kasutada ka avalikes kohtades.

Loe e-sigarettidest lähemalt E-sigaret.ee ja külasta kauplust Port Artur 1 teisel korrusel.

SarrusSeppäläShuSokisahtelSOLSportlandStatoilZoo PlanetTeasponi KodutekstiilTele2The Body ShopTiimariTrendy Bags & AccessoriesWalkingWrisABC KingAnu FotoApteekAun KuldBastionBüroo PlussClipsonCliviaCodeDenim DreamDon Joli BoutiqueElisaEMT ElionFemmeGoldtimeHome&GourmetIdeaal KosmeetikaIfIlusalong StiilKaimonKangas ja NööpKarupoeg PuhhKoduekstraLastemaailmLaumaLuku-ExpertMarilynMatkasportMiniBeebiMinu MobiilMiss XMürakaruNahamaailmNordeaPariisi VesiPortaalPort Artur ToidukaubadPretty WomanProttenProtten 2PäikesekiirRademarRahva RaamatRikets LilledRoma GoldKalev Šokolaadipood