E-sigaretipood

Välja näevad nagu pastakad, aga tegelikult on e-sigaretid. Disaine on erinevaid, tule tutvu moodsate sigarettide valikuga!

Moodsad e-sigaretid näevad välja nagu tavalised pastakad, sigaretid või piibud. Koosnevad akust, padrunist ja aurustajast. Tegemist on tubakavabade toodetega. E-sigaretid ei põle, vaid pihustavad väga puhast vedelat suitsu. E-sigarett on suitsetaja ja tema kaaslaste tervisele ohutu. Kuna ei toimu paberisse keeratud tubaka põlemist, ei eralda see ohtlikke kemikaale ega ebameeldivat lõhna ja seda saab kasutada ka avalikes kohtades.

Loe e-sigarettidest lähemalt E-sigaret.ee ja külasta kauplust Port Artur 1 teisel korrusel.

ABC KingAnu FotoApteekAun KuldBastionBüroo PlussClipsonCliviaCodeDon Joli BoutiqueElisaEMT ElionFashion FactoryFemmeGoldtimeHome&GourmetIdeaal KosmeetikaIlusalong StiilKaimonKangas ja NööpKarupoeg PuhhKoduekstraLastemaailmLaumaLuku-ExpertMarilynMiniBeebiMinu MobiilMiss XMürakaruNahamaailmNordeaPariisi VesiPortaalPort Artur ToidukaubadPretty WomanProttenProtten 2PäikesekiirRademarRahva RaamatRoma GoldKalev ŠokolaadipoodSarrusSeppäläShuSokisahtelSOLSportlandStatoilZoo PlanetTeasponi KodutekstiilTele2The Body ShopTrendy Bags & AccessoriesWalkingWris